Oferta

Przyjazna czystość - Twój wybór! 


To jakich środków używasz ma wpływ na zdrową atmosferę w Twoim domu. Przyjazne człowiekowi i środowisku, a do tego tanie - to najlepszy wybór dla zdrowej przyszłości Twojej i Twojej rodziny. Wybierz już dzisiaj!

Środki czystości CleanEcoGarden składające się z przyjaznych dla człowieka i środowiska składników sprawią, że Twój dom będzie lśnił naturalną czystością, a domownicy będą cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem. Seria środków z mydlnicą wykorzytuje tylko naturalne, ekologiczne substancje. Więcej informacji o ekologicznym sprzątaniu znajdziesz - Przyjazna Czystość. 

 

Proszki do prania GreenSign czyste, świeże, miękkie i zdrowe pranie dla Ciebie i Twojej rodziny. Produkty stworzone na bazie naturalnych, biodegradowalnych i przyjaznych dla Ciebie i środowiska składników. 

 

Naturalne sole terapeutyczne do kąpieli sprawią, że poczujesz przypływ nowej energii dzięki detoksykacji organizmu oraz aktywizacji procesów jego odnowy.

 

 

W 100 % naturalne olejki eteryczne, będące kwintesencją mocy substancji występujących w roślinie pomogą Tobie w dolegliwościach, wspomogą działanie biobójcze i poprawią nastrój.

 

 

Składniki ekologicznych środków czystości sprawią, że odkryjesz, że sprzątanie ekologiczne jest po prostu fajne.

 

 

 • proszek12 kopia.jpg

  Ekologiczne proszki do prania GreenSign

  Proszki stworzone na bazie naturalnych, biodegradowalnych i przyjaznych dla Ciebie, Twojej rodziny i środowiska składników. Proszek Greensign w pełni odpowiada wymaganiom stawiamym środkom tzw. Przyjaznej Czystości - GreenCleaning. 

 • sol-kapielowa2.jpg

  Naturalne sole terapeutyczne

  Woda jest nierozłączną towarzyszką naszego życia, a przez nasza skóra olbrzymim przekaźnikiem substancji do i z organizmu Wykorzytaj to aby zregenerować swoje mięśnie, stawy, poddać organizm detoksykacji i dzięki temu poczuć energię, która w nim drzemie.

 • green1.jpg

  Składniki do produktów Eco

  Wytwarzanie w domu środków czystości jest świetną zabawą, a do tego wnosi dużo pozytywnych aspektów w Twoim domu i środowisku.  Dzięki tym substancjom, Twój dom nabierze nowego oblicza.